101 Dalmaçyalı Resim Boyama Sayfaları

6662

101 Dalmayaçlı köpekler onlar çok şirin ve eğlenceliler… Herkes onların sevimliliğini bilir ve onlarla vakit geçirmek ister. Bir değil iki değil tam yüzbir dalmaçyalı var burada. Onun resimlerini indirerek resim boyama oynayabilirsin. Onları çok seveceksin. Çünkü onlar 101 Dalmaçyalı …

Dalmaçyalılar pikniğe gitmişler ve onlar aileleri ile beraber eğleniyorlar ve manzarayı seyrediyorlar. Herkes bu piknikte çok eğleniyor. Eğer sende bu pikniğe gidersen onu çok seveceğine eminim… Peki bu pikniğe gitmen için ne mi yapman gerekiyor? Tabi ki onların eğlenceli boyama sayfalarını indirerek boyabilirsin ve sen de eğlenebilirsin.

101 Dalmaçyalı Sayfa Boyama 12

101 Dalmaçyalı Sayfa Boyama 12

101 Dalmaçyalı hasta olan yavrusunu ziyarete gidiyor. Baksanıza ne kadar şirin ve küçük yavrusu var. Onu görünce çok mutlu oluyor. “Yavrum” diyor, babası… Oğlunu görmekten çok mutlu oluyor. Haydi sende hemen bu sayfası indir ve boyamaya başla.

Dalmaçyalılar yavrularını geziye uğurluyorlar. Lucky dalmaçyalı köpek sahibinin elini tutuyor. Bayanlar ise köpekleri uğurlamaktalar. Aşağıda da onların resim boyama sayfası bulunuyor.

Cruella 101 Dalmaçyalı köpeklerini kaçırmaya çalışan kadındır. O yavrularını kaçırırken yakalanıyor ve hapise atılıyor fakat o da ne! Cruella bir kokarca görüyor ve paniğe kapılıyor. Bu eğlenceli boyama sayfasını boyamak için aşağıdaki resime tıkla ve sağ tıklayıp yazdır bas.

Ovvv, burada çoban köpeği var ve 101 dalmaçyalılar onu çok sevdiler. Etrafında toplaştılar ve oynuyorlar. Diğer dalmaçyalılar ona şaşkın olarak baksalarda çoban köpeği bu oyunu sevdi. Bu yaramazlığa bu yüzden göz yumuyor ve kendisi ile oynamasına izin veriyor. Onun boyama sayfası da burada …

Print Friendly, PDF & Email
· · · ·

Related Articles & Comments

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel İş Fikirleri