Action Man Boyama Sayfaları

13352

İşte Action Man burada onun boyama sayfalarını burada bulabilirsin. Doktor X karşı koymaya karar veren Action Man kendisinin özel donanımlı silahları ve araçları ile her zorluğun üstesinden gelmek için mücadele veriyor. Başarıyor da!

Action Man her zorlukta mücadele edebilir. Paraşütle binalardan atlar. Motoruyla düşmanları ve kötüleri yakalayabilir.

İşte Action Man aracı onunla zor dağ şartlarında dolaşabilir. Action Man özel bir araçtır bu!

Action Man Uçan Kızak Motoru onun önü dişleri olan bir canavar gibi ve bu araç ile düşmanlarını vurabiliyor.

İşte Action Man düşmanlarından biri büyük bilek bir düşman bu… Kurşunları üzerine dizmiş bir şekilde çok tehlikeli… Korsan gözleri var.

Action Man Resim Boyama Sayfası İndir 01

Sayfa Boyama Action Man 01

Görüyor musunuz! Action Man bir ninja gibi giyinmiş. Kayak ve paraşütü ile düşmanlarına korku salıyor.

Karda kar kızağı ile giden Action Man zorlu atışlarından birini yaparak düşmanları vurmaya çalışıyor yine …

Yunus ile ava giden Action Man dalgıç kıyafetlerini de üzerine geçirmiş. Düşmanlara yine korku salıyor. Yunuslar çok akıllı ve duyarlı yaratıklardır. Ancak yine de dikkatli olmak gerekir. Fakat bu Action Man yunusu onun yunusu Action Man’in komutlarına göre hareket ediyor.

Zorlu deniz altı mücadelesinde köpekbalıklarından kaçan Action Man yine hızlı ve akrobatik hareketleri ile mücadelen başarıyla sıyrılıyor.

Action Man Formula aracı ile her yarışı kazanabilecek güçte. Ancak bazen olumsuz hava şartları onu etkileyebiliyor ve bazen de yarış kaybedebiliyor. Ancak düşmanlar için Turbo özelliği olan aracın anında yakalama özelliğine de sahip…

Kürekle zor dalgalar ile boğuşan Action Boyama sayfası ile resim boyayabilirsin. İster onu indir ister bilgisayarda boya. Sen bilirsin 🙂 Ne istersen yap.

Action Man Hız Motoru onun motoru sayesinde her yere inanılmaz sürelerde ulaşabiliyor. Çok hızlı… Bu yüzden onu yatarak kullanıyor. Böylece daha da hızlı gidiyor. Rüzgar onu yavaşlatmıyor. Bu sayede tam bir kahraman motoru bu…

Action Man hareketli kar aracı ile her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek güçte… Onun yaptığı harika manevralar sayesinde kimse onun önünde duramıyor ve o her engeli kimseye çarpmadan hatta dokunmadan ustaca geçiyor. Ağaçların arasından veya düşmanların arasından ustaca geçebiliyor.

Action Man Go Kart aracı ile gidiyor. Onun Go Kartı diğer araçlardan çok daha hızlıdır. Onun yapılandırıldığı Go Kart aracı özel olarak dizayn edilmiş. Bu yüzden Turbo gücü ile çok hızlı gidiyor.

Print Friendly, PDF & Email
· · · · · · · · · · ·

Related Articles & Comments

Güncel İş Fikirleri