Anasınıfı İçin Kış Mevsimi Boyama Sayfaları

21057

Anasınıfına başlayacak ya da başlamış ve ileri seviye geçen öğrenciler, çocuklar, yetişkinler için derlediğimiz Anasınıfı İçin Kış Mevsimi Boyama Sayfaları eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 

Soğuk havalar olduğunda kış gelir. Kış mevsimi bizi en çok üşüten ve hasta edebilen mevsimlerden biridir. Bu havalarda iyi giyinmez isek üşütebilir ve hasta oluruz. İşte bende dışarı çıkmak için montumu, eldivenlerimi, beremi, botlarımı, atkımı giydim ve dışarı kartopu oynamaya çıktım.

Anasınıfı İçin Kış Mevsimi Kız ve Erkek Çocuk Kardan Adam İle Sayfa Boyama

Anasınıfı İçin Kış Mevsimi Kız ve Erkek Çocuk Kardan Adam İle Boyama Sayfası

 

Dışarı çıktığımda çok güzel bir hava vardı. Kar dinmiş hatta güneş bile açmıştı. Çok sevinçliydim. Kardan adamımı yapıyordum. Bu eğlenceli kardan adama evden atkı, kömür, havuç, şapka ve eldiven aldım. Eldivenleri bir sopaya takıp kardan adamın elleri yaptım. Kömürlerden ağız yaptım. Havucu da burnuna taktım. Atkıyı da boynuna doladım. Şapkayı da kafasına taktım. İşte çok güzel bir kardan adam oldu.

 

Kardan adamı bitirince eve gittim ve onu kardeşlerime bıraktım. Onlarda kardan adam ile oynamaya devam ettiler. Çok eğlendiler. Hatta köpeğim minnoş da kardan adam ile oynadı.

 

Evimizden kardan adama baktım. Çok güzel görünüyordu. Daha sonra güneş gitti ve tekrar kar yağmaya başladı. Çok büyük kar taneleri yağıyordu.

 

Hayvanların bulunduğu manzara boyama sayfamı görüyorsunuz.

 

Benim en güzel kardan adam boyama sayfam. Arkada ağaçlar ile harika duruyor.

Print Friendly, PDF & Email
· · · · · · · · · ·

Related Articles & Comments

Güncel İş Fikirleri