Anneler Günü Boyama Sayfası

15951

Annem annem canım annem … Anneler günü bizim için çok önemli ve ben annemi çok seviyorum. Anneler Günü Boyama Sayfası ile çok da eğlenceli boyama sayfaları indirebiliyorum. Bu boyama sayfaları ile çok mutlu oluyorum. Anneler ile aklıma gelen şu liriği hatırladım yine tam doğru mu bilemiyorum 🙂 “Anneciğim canım benim canım benim seni ben pek çok pek çok severim. Sen bir ana sen bir baba her şey oldun artık bana.” Annemin boyama sayfasını indirerek ona gösteriyorum. Bazen bilgisayardan sayfaboyama da bulunan Bu Resmi Boya ile tıklayarak boyayıp anneme gösteriyorum. Annemi çok seviyorum.

İşte burada da Annemin yemek yaparken ki boyama sayfasını görebilirsiniz. Annem yemek yapıyor ve ben de ona “Anneciğim ne güzel yemekler yapıyorsun. Çok leziz ve harika yemeklerin var.” diyorum. Annem de çok mutlu oluyor. Onu gülerken ki mutluluğu paha biçilemez …

Bir annenin bebeğine bakması kadar güzel bir şey yoktur sanırım… Onun merhameti ve ilgisi ile bebeğinin sağlıklı olması için uğraşıyordur. Bebeğine biberon ile süt veren bir annenin boyama sayfası

Bir Anne ile çocuk birbirleri ile sarılırken ki boyama sayfasıdır. Karton şeklinde anne ve çocuk birbirlerine sarılacaklardır. Annesi “Gel yavrum benim yakışıklı oğlum” diye oğluna söyler. Çocuk da “Anneciğim benim canım annem” der. Ve birbirlerine sarılırlar. İşte aile de mutluluk tablosu bir boyama sayfası.

Anne ile çocuğu birlikte o kadar eğlenceli vakit geçirirlerki birbirlerine sevgilirini sarılarak gösterirler. Çocuk annesini öper öper öper. Keyifli bir zaman geçirirler yer geldiğinde sokağa çıkarak oyun oynarlar. Bazen parka giderler. Ara sıra alışveriş eder. Çocuk ta annesine yardım eder. Annesi de ona güzel yemekler yapar.

Anne, kızı ve oğlu koltukta beraberler. Annesi çocuklarına hikaye okuyor. Köpek de kızın elinde duruyor. Kızın uykusu gelmiş bir şekilde duruyor. Köpek ise çok neşeli ve başka yerleri gezmek için can atıyor. Annesinin oğlu ise sakince o da hikayeyi dinliyor.

Güzel anne bebeğinin karnını doyurarak onu uyutmaya çalışıyor. Özverili anne onun güzelce yetişmesi sağlıklı olması için uğraşıyor. Annecim seni çok seviyorum.

Anne Boyama Sayfası

Seni Seviyorum Anneciğim Boyama Sayfası

Anne ile kızı bir arada ne kadar da mutlular… Kız annesine anne bak benim yaptığım boyama sayfam bu diye gösteriyor. Annesi de “Kızım bu çok güzel olmuş” şuraları da boyayabilirsin” diyor. Kızı annesinin bu önerisi ve övgüsü için ona çok teşekkür ediyor ve boynuna atlayıp yanaklarından öpüyor. Annesine “Seni Seviyorum Anneciğim” diyor.

Annelerimiz bizim için ne kadar çok uğraşıyorlar. Bize yemek yaparlar. Kıyafet alırlar. Yiyecek alırlar. Bazen durmadan koşturur dururlar. Sadece bunlar mı! Tabi ki hayır… Evi temizlerler. Bulaşık yıkar, çamaşırları yıkarlar. İşte annelerimiz bu kadar çok uğraşırlar bizim için bu yüzden ben de anneme yardımcı olmak için kendi yatağımı toplarım. Eşyalarımı düzenlerim. Böylece anneme yardımcı olmaya çalışırım.

Çocuk Annesine Gül Veriyor. Annesi çömelmiş oğlunun verdiği gülü kokluyor.

Annem 1. annem … O en güzellerine layık. Ona en güzel çiçekleri armağan ediyorum.

 

Print Friendly, PDF & Email
· · · ·

Related Articles & Comments

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel İş Fikirleri