Araba Boyama Sayfaları

39330

Bazı arabalar çok güzel ve aşırı derecede hızlı gidebilirler. Bazıları ise yavaştırlar. Kimileri de benzini çok yakar. Hidrolik dediğimiz arabalar da direksiyonlar çok rahat döner. Araba kullanırken dikkatli olunmalıdır. Dikkatsiz davranmak istemediğimiz sonuçlara neden olabilir. Antika dediğimiz araba türleri çok eski ancak değeri yıllar geçtikçe artan arabalardır. Çünkü böyle arabalar yıllar geçtikçe zor bulunmaya başlar ve bu tür arabaların hayranları olur. Bu hayranları bu tür eski ve güzel bakılmış araçları almak isterler. Hızlı, yavaş, karton, çizgi film veya antika türü araçların “Araba Boyama Sayfaları“nı da burada bulabilirsiniz.  En güzel arabaları burada indirebilir oyununu da burada boyama şeklinde oynayabilirsiniz. Bunun için boyamak istediğiniz resmin altındaki renkli biçimde “Bu Resmi Şimdi Boya” yazısına tıklayarak boyama oynayabilirsiniz.

karton araba boyama sayfasi 01

Karton Araba Boyama Sayfası

Bazı arabalar çok pahalı ve hızlı giderler. İşte yukarıda gördüğünüzde bu şekilde bir araba türü bu arabalar hızlı gitmek ve hızlı şekilde durmak için en iyi fren sistemi en iyi lastikler koyulur. Böylece daha hızlı ve güvenli olmaları sağlanır.

 

Beğendiğiniz farklı renklerde Online boyama araba süsleyin. Audi, Bugatti ve Chevrolet: resimler size aşağıdaki şekilde arabalar sunulmaktadır. Bütün bu arabalar sırasıyla onları süslemek ve o kara yolu üzerinde bu araç sürücüleri nasıl kullandıklarını düşünün. İşte Araba Boyama Sayfaları karşınızda …

 

Print Friendly, PDF & Email
· · · · ·

Related Articles & Comments

Güncel İş Fikirleri