At Boyama Sayfası

35974

Atlar çok sevimli, heybetli hayvanlardır. Onların boyama sayfalarını burada bulabilirsiniz. Çocuklar ve  anaokulu çocukları için eğlenceli At boyama sayfası boyama sayfalarını sitemizde bulabilirsiniz. Atlar küçükken çok şirin büyüdüklerinde de oldukça güzel oluyorlar.

Atlar evcilleştirilerek çiftliklerde de yetiştirirler. Atlar bizim için önceden bir yere ulaşım için kullanılan çok değerli hayvanlardı… Çiftlikte boyama sayfasını görmek için aşağıdaki resmi indirebilirsin. Resmi büyütmek için üzerine tıklamalısın.

Pegasus sinirli at boyama sayfası… Pegasus gökkuşağından geldi. Pegasus atları uçabilen atlardır. Onlar mitolojik at olarak adlandırılırlar.

At Boyama Sayfasi 01

At Boyama Sayfası

Bazı atlar oldukça sinirlidir. Onlara binmek ve üstünde dolaşmak deneyim gerektirir. Evcil olmayan atlar evcilleştirildikten sonra binilebilir. Burada sinirli bir Pegasus atını görüyorsunuz. Arkada gökkuşağı var. Pegasus Atı çimenlerin üzerinde duruyor. Bu sayfayı indirebilir ya da alttaki linke tıklayarak boyayabilirsin.

Güzel At Boyama Sayfası…

Boynuna çiçek geçirmiş bu güzel atın sempatik koşusu ile dağda, bayırda koşuyor ve çok eğleniyor. Bu güzel atın boyama sayfasını indirerek sen de eğlenebilirsin. Bu resimdeki güzel at sayfasındaki at bir dişi attır. Çimenler içinde dolaşmakta idi. Ancak bu atın hava kararmadan evine gitmesi de gerekmektedir. Böyle güzel atları gördükçe ben çok heyecanlanıyorum. Sizde bu atı beğendiniz mi?

Bazı atlar çiftlikte yaşarlar. Bazı atlar ormanda… Atlar oldukça çevik bir yapıya sahiptirler. Ayak kas yapıları oldukça atletiktir. Bu yüzden atik bir şekilde koşabilirler. Bir araba kadar hızlı olabiliyorlar. Ortalama olarak bir at 60 ila 70 kilometre arasında hızlara kadar ulaşabilmektedirler. Eskiden atlar çok daha fazla kullanılmakta idi. Ulaşım aracı olarak savaşta, gezide hatta İngiltere’de bu atlar daha da popüler idi. Şimdi bile orada polisler ve zabıtalar bu atları kullanmaktadırlar. Bizde ise Osmanlı zamanında çok kullanmaktaydık. At kullanmak oldukça maharet isteyen bir durum olduğu için Osmanlı savaşçıları bu atlar üzerinde kılıç kullanmak ve ok atmak da çok önemli bir kabiliyetti.

Yavru atlar oldukça sevimlidirler. Onların tay tay yürümeleri çok şirindir. Buldum! belki de ondan atların yavrusuna “tay” diyorlar. 🙂 Bu şirin atları boyamak için çıktı alabilir veya alttaki linkten bilgisayarda sayfa boyayabilirsiniz.

Print Friendly, PDF & Email
· · ·

Related Articles & Comments

Güncel İş Fikirleri