Bambi Boyama Sayfaları

9166

Güzel bir geyik olan bambi boyama sayfaları ile birlikteyiz. Bambi hangi hayvan diye sormuş olabilirsiniz. Bambi yavru alageyik ve anne alageyik olmaktadır.

Bambi ve arkadaşı tavşan ile güzel bir gezintiye çıktılar. Onları çok eğlendiren bu gezide oyunlar oynayarak çayırlarda koştular. Tavşan, Bambi’yi ararken bir den Bambi “İşte Buradayım!” diyerek tavşanın başının üstünden bakar. Şaşkınlı içinde tavşan da kafasını yukarı kaldırır. Bambi’yi görür “Aman Allah’ım” diyerek istemeden arkaya doğru düşer. İşte bu güzel hikayenin boyama sayfası.

Bambi ve tavşan arkadaşı Thumper sayfa boyama

Bambi ve tavşan arkadaşı Thumper boyama sayfası

Bambi yolda yürürken önüne dikkatli bakmaz ve bir anda içi boş ağaç kütüğün üzerine düşer. Onun arkadaşı tavşan Thumber ona gülümser. Bambi ne olduğunu anlamaya çalışır. Uzun ayakları ile kurtulmaya çalışır fakat yine de yere dokunamamaktadır. En sonunda arkadaşı tavşanın yardımı ile kolay bir şekilde kütükten kurtulur ve yollarına devam ederler. İşte bu güzel hikayeyi anlatan boyama sayfası…

Bambi boyama sayfaları arasından derlediğimiz ormanın içinde tatlı geyik Bambi ve onun arkadaşı ile yaptıkları konuşması. Bu güzel resmi ayrıca resmin altındaki Bu resmi şimdi boyama oyunu yazısına tıklayarak anında boyamaya da başlayabilirsiniz.

Güzellikler içindeki ve yeşillik ormanda Thumber ve kız arkadaşı bayan tavşan ile mutlu bir şekilde sohbet etmektedirler. Evlenme planları ve mutlu çocuklarını düşünmektedirler. Bu güzel konuşmayı Thumber hayranlık içerisinde dinlemektedir. İşte bu durumu anlatan boyama sayfası karşınızda…

Bambi’nin arkadaşı Thumber tavşan bayan tavşanı görür ve ona adeta vurulur. “Çok güzel ve ne kadar hoş bir tavşan bu!” diyen Thumber’ın gözleri ışıl ışıl olur ve kulakları birbirine dolanır. Ayakları birbirine dolanan Thumber hayranlık içerisinde onu dinlemekte ve onu izlemektedir.

Print Friendly, PDF & Email
· ·

Related Articles & Comments

Güncel İş Fikirleri