Casus Kızlar Boyama Sayfası

5977

Casus Kızlar Kanada tarafından üretilmiş bir çizgi film olup, bu çizgi filmin en eğlenceli boyama sayfası ve casus kızlar boyama sayfalarını burada bulabilirsiniz. Casus kızlar boyama sayfasında 4 ana karakter vardır. 3 kız ve 1 erkektir. 3 kız bir arada maceraya koşarlar. Bunların isimleri Sam (Samantha), Clover, Alex (Alexandra) ve Jerry Lewis’dir.

 

Samantha bu dörtlünün içinde liderliği üstlenen karakterdir. Zeki ve mantıklı kararlar alır. Görev paylaşımında akılcı kararlar alarak yapılması gerekenleri söyler ve grubun daha kolay ve tehlikeye uğramadan zorluklardan baş etmesini sağlar.

Clover alışveriş yapmayı çok seven birisidir. Onun ilgi alanına moda girmektedir. Onun da kendine has özelliği ile yaptığı kararlarda başarılı olabilmeyi sağlayabilmektedir.

Alexandra en atletik yapılı kızdır. Bazı zamanlar yavaş olması ve sakarlıklar yapması dolayısı ile zor durumlara düştükleri de olmuştur.

Jerry Lewis kızlara yapılacak görevleri veren adamdır. Genellikle emir binasında dursa da bazı zamanlar kızlara yardım etmek için olay yerine gitmiştir. Dövüş sanatı ustasıdır. Casus kızlara casus malzemelerini ayarlayan kişi odur.

Casus Kızlar Hayalet Resim Sayfa Boyama

Casus Kızlar Hayalet Boyama Sayfası

Casus Kızlar Karakterleri Clover Sam ve Alex Maceraya Koşuyor Boyama Sayfası

Casus Kızlar Karakterleri Clover Sam ve Alex Burada Boyama Sayfası

Casus kızlardan Clover bir alışveriş merkezine giderek kendisine güzel bir çanta ve kıyafet alıyor. Burada da bu güzel boyama sayfasını ve boyama oyununu görüyorsunuz.

Casus Kızlar Clover Sam ve Alex Hayalettirler. Biri cadı diğer yarasa ve biride mumya boyama sayfası …

Casus kızlardan Clover güzel bir kıyafet deniyor. İşte bu güzel kıyafetin boyama sayfası…

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
· · · · · · ·

Related Articles & Comments

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel İş Fikirleri