Çocuklar İçin Şirin Rakamlar Boyama Sayfası

16619

Artık yeni anaokulu sınıfına başlayan çocuklar olsun veya daha anaokula başlayacak çocuklara olsun onlara güzel bir beceri ve eğitim verebilmek önemlidir. O yüzden gerek okul öncesi ve daha yeni okula başlayan ilköğretim 1. sınıf çocuklara şirin rakamlar boyama sayfası öğrenmelerinde büyük bir etki ve katkı sağlayacaktır. Sadece boyama için değil öğretmek için de resimli boyama sayfalarını indirebilir ve eğlenceli bir görsel ile onlara öğretebilirsiniz.

Gelecek dönemde okul için hazırlanan canımız çocuklarımız için sayıları öğretebilmek çok mühim bir konudur. Onlara ayrıca resimlerin altındaki boyama oyunları ile de indirmeden boyama yaptırabilir ve öğrenmelerini daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Bu resimlerin üzerinde çizgi film karakterleri ve cin ali gibi karakterler bulunmakta bu da sevimli çocuklarımıza öğretmek için daha kolaylık sağlar ve yavrularımızın bayılacağı bir boyama sayfası ile boyayabilirler. Rakamları öğrenmek artık çok kolay gelecektir.

5 (Beş) 6 (Altı) 7 (Yedi) 8 (Sekiz) 9 (Dokuz) Sayılar (Rakamlar) Sayfa Boyama

5 (Beş) 6 (Altı) 7 (Yedi) 8 (Sekiz) 9 (Dokuz) Sayılar (Rakamlar) Boyama Sayfaları

Tatil dönemi başladığı zamanda da kaliteli görsel kaynak olarak kaliteli boyama sayfaları bulmak zor olabiliyor. Okul öncesi eğitimin önemli konularından olan rakam öğretme işi için de size özel boyama sayfalarını sunduk. Aileler için eşsiz bir kaynak olarak tek tek ve toplu olarak 0 – 1 – 2 – 3 -4 -5 -6 – 7 – 8 ve 9 rakamlarını burada bulabilirler.

Burada bulunan rakamları yazı ile tekrar hatırlayalım. Sıfır – Bir – İki – Üç – Dört – Beş – Altı – Yedi – Sekiz ve Dokuz rakamları boyama sayfaları burada bulunmaktadır.

Ayrıca bu rakamları indirerek bir evde, yolculukta, denizde veya herhangi bir yerde sadece boyama için değil öğretmek için de oldukça ideal boyama sayfalarıdır.

 

Print Friendly, PDF & Email
· · · · · · ·

Related Articles & Comments

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel İş Fikirleri