Dinozor Boyama Sayfası

34934

Sevimli ve harika dinozor boyama sayfası burada! Eğlenceli ve eşsiz dinozorlar boyama sayfaları ile her daim eğlence devam ediyor. Keyifli ve güzel dakikalar geçirmenizi sağlayacak eski çağlarda yaşamış dinozorlar boyama sayfası ve nicesi …

Oldukça sevimli bir dinozor boyama sayfası. Çizgi film karakterlerini andıran bu güzel dinozoru hemen boyayın.

Eski çağlardan süregelen ve fosillerinin bulunduğu bu dinozorların bazıları etçil bazıları ise otçul olarak hayatlarını sürdürmektelerdi. İşte size ot yiyen bir dinozorun boyama sayfası. Bu dinozorlar ot yiyerek büyürler. Genelde otçul dinozorlar mecbur kalmadıkça yani tehdit olarak algılamadıkça başkalarına saldırmazlar.

Güzel Bir Dinozor Sayfa Boyaması

Dinozor Boyama Sayfası

Etçil dinozorlardan bir örnek görüyorsunuz. Bu dinozor türü oldukça büyük ve iri yapılı bir dinozor türüdür. Et yiyerek büyüyen bu dinozor türü karşı durulması zor bir dinozor türüdür. Hem cinsleri ile arasında kıyasıya bir rekabet olur. Ağır olmalarına rağmen adımları büyük olduğundan dolayı çok hızlı olmayan diğer dinozor ve sürüngen türlerini rahatlıkla yakalayabilirler. Ayrıca bu tür hızlandıkça daha da çabuk gideceği yere varır. Bu dinozor türüne T-Rex türü iri ve büyük bacaklarına olmasına rağmen küçük elleri ve kolları vardır. Bu yüzden avlarını almak için oldukça yere eğilmesi gerekmektedir. Bu türü ayrıca Jurassic Park filminden de sıkça duymuştuk. İşte T-Rex avlanırken ki boyama sayfası…

Beyaz sayfa üzerine siyah şirin ve iri bir dinozor boyama sayfası burada. Bu büyük boyunlu dinozor türü ot yiyen bir dinozor türü olarak ağaçlardan rahatlıkla beslenirler. İri bedenlerinden dolayı yavaş yürüyen bu tür bazen kendini zor savunabilen bir dinozor türü olabilmektedir.

Muzurluk peşinde olan ve sinsi bir şekilde gülen T-Rex dinozor boyama sayfası… Siyah çizgileri bulunan bu T-Rex arkadaşlarına şaka yaparak eğleniyor.

 

Print Friendly, PDF & Email
· · ·

Related Articles & Comments

Güncel İş Fikirleri