Fil Sayfa Boyama

18028

Fil çok ağır hayvandır. Burada en iyi ve en güzel sayfa boyamalarını bulabilirsin. Dikkat etmen gereken boyama yaparken siyah çizginin dışına taşırmamandır. Burada boyayacağın oyunlar çok hoşuna gidecektir. Eğlenceli boyama sayfalarına hoşgeldin.

Büyük ve tek dev filler. Kocaman hortumları ile birçok suyu çekebilirler veya yiyeceklerini toplayabilirler. Asya’da Afrika’da birçok evcil ve vahşi filler bulunur.Burada ise gülümseyen bir fil görüyorsun. O çok tatlı değil mi?

Fil Boyama Sayfası 01

Fil Boyama Sayfası 01

Kocaman kulakları ve gülümseyen yüzü ile hortum ve kuyrukları olan filler çok ağır hayvanlardır. Karton fil boyama sayfası ise işte burada …

Bulutların arasında kuşlar ile birlikte çiçeklerin arasında eğlenen bir fil o… Çok eğleniyor ve mutlu bir şekilde etrafta dolaşıyor. Hayata güzel tarafından bakıyor ve güzel sözler söylüyor. Neşeli bir fildir o…

Asya fillerinin hortumları kısadır. Afrika fillerinin hortumları ise daha uzundur. Her fil kendine özel yapılarda olabilir. Burada da yine gülen bir filin boyama sayfasını görebilirsin.

Print Friendly, PDF & Email
· · · · · · ·

Related Articles & Comments

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel İş Fikirleri