Gemi Boyama Sayfaları

14340

Gemiler ürünleri ve insanları taşıyan ve suyun üzerinde giden ulaşım araçlarındandır. Sizler de burada gemi boyama sayfaları ile denizciliğin tadını ve hayal gücünüzün oluşturduğu şekilde resimlerinizi boyayabilirsiniz. Ayrıca tonlarca ağırlıkta olan gemiler oldukça büyük ve yavaş gidebilirler. Gemi dışında denizde gidebilen ulaşım araçları da vardır. Örneğin, yat, tekne, yelkenli, kayık olduğu gibi su altında gidebilen deniz altı araçları da vardır. Türkçe’de ona da denizaltı diyoruz. Evde boyayabileceğiniz gemi boyama sayfalarını isterseniz arkadaşlarınızla, akrabalarınızla veye ebeveynlerinizle de boyayabilirsiniz.

Güneşin altında dalgalar içinde bir yelkenli kayık gidiyor.

Gülen Gemi Sayfa Boyama

Gülen Gemi Boyama Sayfası

Eski zamanlardan bu zamanlara gemiler oldukça gelişmiştir. Önceden tahtadan yapılan gemilerin ömürleri daha kısa olabiliyordu. Gelişen teknoloji ile gemiler daha da gelişmeye başlamış ve demirden yapılan gemiler daha uzun ömürlü ve sağlam olmuşlardır. Yukarı da tahtadan yapılmış bir geminin boyama sayfasını görüyorsunuz.

Basit ve yelken ile kontrol edilen bu kayık boyama sayfası çocuklar için kolay bir boyama yapmalarını amaçlamaktadır.

Gemi ve tekneler dünyada ulaşım için kullanılan popüler ve en çok tercih edilen deniz taşıtları olmuşlardır. Bir tekne ve bir gemi arasındaki temel fark tekneler gemilerden daha küçük boyutlardadır. Tekneler gemilerden denizde daha hızlı gidebilmektedirler. Bunun sebebi boyutları daha küçük oluşu ve gemi kadar güçlü motorlar takıldığından daha seri gidebilmesidir. Tekneler deniz dışında nehirler ve küçük su alanları için tercih edilen deniz aracıdır. Bunun dışında gemiler küçük alanlarda sığmadığı için kullanılamayacağından denizlerde ve okyanuslarda kullanılmaktadır.

Yukarıda gördüğünüz karton tarzı gemi boyama sayfasında çizgi film karakteri gibi duran teknenin denize ağ attığını görüyoruz. O halinden oldukça mutlu ve keyif alıyor. Siz de bu eğlenceli gemi boyama sayfasını indirin ve eğlenin.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
· · · · · · ·

Related Articles & Comments

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel İş Fikirleri