Güzel ve Çirkin Boyama Sayfaları

12610

Güzeller güzeli prenses ve çirkin olarak isimlendiren bir kralın hikayesini anlatan boyama sayfaları ile karşınızdayız. Bir zamanların yakışıklı prensi kötü bir durum sonucu canavara dönüşür. Siz de onların boyama sayfalarını burada bulabilecek ve tekrar canavar prensi yakışıklı prense çevirme macerasındaki boyama sayfalarını boyayabileceksiniz. Yakışıklı prens ve harikulade prens birbirleri ile kavuşabilecekler mi?

Disney tarafından sunulan bu güzel çizgi filmin yeni bir boyama sayfaları ile karşınızdayız. Burada kıvrım kıvrım güzel gelinlik tarzı elbisesi ile kendisine çay koyan Güzel Prenses Boyama Sayfası ile boyama ne dersiniz?

 

Güzel ve Çirkin çizgi filmindeki Güzel prenses ve canavar çirkin prens sayfa boyama

Güzel ve Çirkin çizgi filmindeki Güzel prenses ve canavar çirkin prens boyama sayfası

İşte güzel prenses ve çirkin prensin birlikte dans ederlerken ki boyama sayfası. Prenses aslında prensin dışının çok iyi olmadığını bilmesine rağmen onun iç güzelliğini görerek onunla güzel vakitler harcamaya başlamıştır. Size bu resmi boyayarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Güzeller güzeli prenses kendisini kitaplar okuyarak zamanını bilgi ve kültür geçirmeyi sevmektedir. Her yeni öğrendiği bilgi ona heyecan katmaktadır. Ayrıca o çirkin prensi nasıl eski haline döndürerek yakışıklı yapabileceğini de bulmaya çalışmaktadır. İşte üstte de kitap okuyan prenses boyama sayfası ile boyama yapabilirsiniz. İsterseniz indirin isterseniz bu resmi şimdi boyama oyunu yazısına tıklayarak anında boyamaya başlayın.

Prenses bazen o kadar mutlu oluyor ki uyuduğunda rüyasında yıldızlar ile birlikte çiçekler ve bir podyumda gibi kendisini hissediyor. O kadar güzel ve mutlu gülücükler saçıyor etrafına… Herkes ona bakıyor ve onun güzel huyunu da oldukça takdir ediyorlar. İyilik yanlısı ve sevecen prenses boyama sayfası ile boyamaya başlayabilirsiniz.

Print Friendly, PDF & Email
· · · ·

Related Articles & Comments

Güncel İş Fikirleri