Okul Servisi Minibüs Otobüs Boyama Sayfası

12455

Evden okula giderken ve okuldan eve dönerken okul servisini kullanırım. İşte bu yüzden sabah çıkınca okul servisi minibüsüne binerim. Bazen akşam dönerken de okul servisi otobüsüne binerim. Okul servisi otobüsü çok büyük oluyor. Aynı belediye otobüsü kadar büyük olabiliyor. Çocuklar ile eğlenceli ve bazen derslerden yorulmuş bir halde öğrenciler bulunmaktadır. Burada da okul servisi minibüs otobüs boyama sayfası indirebiliyor, boyayabilir veya oynayabilirsiniz.

 

Okul Servisi Aracı Sayfa Boyama

Okul Servisi Aracı Boyama Sayfası

 

Okul Servisi Aracı Boyama SayfasıOkul servisine binerken annem beni okul servisine kadar eşlik ediyor. Aslında okul servisi beni evimin önünden alıyor. Annem her sabah kapıya çıkarak bana bakar ve bana hoşçakal der. Hoşçakal demeden önce de zihnin açık olsun yavrum demeyi ihmal etmez. Ben de anneme bay bay derim ve minibüsüne binerim. Bizim arabayı kullanan servis şoförü bir kadın. Çok güzel araba kullanır ve bizi sağ salim okulumuza ve evimize bırakır.

 

Büyük bir okul servisi otobüs sayfası bu… Çok güzel ve kolay görünüyor. Hemen altındaki linkten de boyama oyununu oynayabiliyorum.

 

Print Friendly, PDF & Email
· · · · · · · ·

Related Articles & Comments

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel İş Fikirleri