Rafadan Tayfa Bir İki Üç Tıp Boyama Sayfası

14499

TRT televizyonlarında her zaman başlayan Rafadan Tayfa çok eğlenceli bir animasyon çizgi dizi halini aldı. Bu çizgi filmlerin diğer güzel yanı da Rafadan Tayfa gibi çizgi film animasyonlarının farklı şekilde de elimize ulaşmasıdır. Yani bunlar Rafadan Tayfa kıyafetleri, Rafadan Tayfa kıyafet baskıları, Rafadan Tayfa oyuncakları, Rafadan Tayfa eşyaları ve Rafadan Tayfa boyama kitapları ve boyama sayfaları gibi elimize ulaşması veya gidip satın alabilmemizdir.

Bizlerin ve arkadaşlarımında vazgeçemediği Rafadan Tayfa çizgi filmi çok güzel olmaktadır.

Rafadan Tayfa boyama sayfaları nerede bulunabilir? Nasıl indirebilirim. Boyama resimleri nereden bulunmakta gibi youtube ve diğer sosyal medya platformlarındaki yorumlarda görmekteyim. Burada bir çok kişi Rafadan Tayfa boyaması yapmak için bu resimleri aramaktadır. Rafadan Tayfa internetten boyama resimlerini indirebileceğiniz platform sayfaboyama.com’dur.

Rafadan Tayfa Bir İki Üç Tıp Boyama Sayfası

Rafadan Tayfa Bir İki Üç Tıp Boyama Sayfası

Akın, Kamil, Mert ve Hayri konuşmama oyunu oynamaya karar verirler. Bu oyunun adı bir iki üç tıp… deyince hepsi susacak ve konuşan olursa o yanacak. En son konuşmadan duran kişi oyunu kazanacaktır. Yani bu bir konuşmama oyunu. Kamil, Mert, Hayri ve Akın birlikte bu oyuna başladılar. Ancak onun yanına gelen Sevim ve Hale onların dikkatini dağıttı ve Akın hariç diğer hepsi konuştu. Bu yüzden onlar kaybetti ve Akın bu oyunu kazandı.

Print Friendly, PDF & Email

Related Articles & Comments

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel İş Fikirleri