Tır Boyama Sayfası

15076

Eğlenceli ve serüvenli tır boyama sayfası ve tır boyama sayfalarını burada bulabilirsiniz. Eşsiz ve görkemli tırların bedava indirilebilir tır boyama sayfa ile karşınızda…

Gerçekçi ve dev bir tır boyama sayfası. Güçlü motoru sayesinde tırlar ağır yüklerde bile zorlanmadan giderler. Tabi ki bu güçlü motor çok benzin harcar. Bu yüzden de tırlarda büyük benzin depoları bulunur. Böylece benzin doldurmadan uzun zaman giderler. Ayrıca tırların çok ses çıkartan kornaları vardır.

Tır Sayfa Boyama

Tır Boyama Sayfası

Tırlar çoğunlukla uzun yolculuklarda kullanılır. Büyük benzin depoları ve normal bir arabadan daha fazla tekerlekleri vardır. Normal bir arabada 4 tekerlek varsa tır da 6 ve daha çok tekerlek olabilir. Örneğin üstteki tır modeline bakarsak sağ tarafında 4 sol tarafında da 4 tekerlek ve toplamda 8 tekerleği bulunmaktadır.

İşte şehir içinde hızlıca giden bir Tır boyama resmi. Bu tır o kadar hızlı ki tozu dumana katmış.

Tırlar çok ağır vasıtalardır. Onlar tonlarca ağırlık taşıyabilirler. Tırlar yüklerini arka kısmındaki konteyner da taşırlar. Tırlar her türlü yiyecek, giyecek, ürün ve daha bir çok şeyi taşıyabilirler.

İşte güzel bir Tır boyama sayfası daha bu güzel ve modern tır yeni teknoloji ile üretilmiş olmalı. Çünkü yeni tırlar daha küçük ve güçlü motorlar yapabiliyorlar. Yani gelişen teknoloji ile motorları da daha küçük üretebilir hale geldiler. İşte size güzel bir tır boyama sayfası. Bu tırın ayrıca arkadaki tekerleklerin çift olduğunu görebilirsiniz. Bu da onun daha iyi yol tutuşu sergilemesini sağlıyor.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
· · · ·

Related Articles & Comments

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel İş Fikirleri