Tom ve Jerry Boyama Sayfaları

7788

Tom ve Jerry eğlenceli kedi ve farenin boyama sayfalarını burada bulabilirsiniz. Birbirlerini bazen çok seven bazen de ayrıştıran maceralar ile en sevdiğimiz çizgi film karakterlerindendir. Çocuklar değil yetişkinlerinde seyretmekten keyif aldığı bu çizgi filmin boyama sayfaları ile boyama yapabilirsiniz. Resmin altındaki Bu Resmi Boya yazısına tıklayarak boyama oyununu açabilir ve anında boyama yapabilirsiniz.

Tom ve Jerry birbirlerine çok kızgınlar bu yüzden kavga dövüş boğuşuyorlar ve etrafı darmadağın ediyorlar. Tom ve Jerry eline ne geçse alıyorlar ve birbirlerine çarpıyorlar.

Tom ve Jerry yolunu kaybettiler. Bu yüzden bir adama sorup yollarını arıyorlar. Adam “siz çok uzaklaşmışsınız, harita da buradasınız” dedi. Tom ve Jerry tedirgin oldu çünkü çok uzaklaşmışlar ve yollarını bulmak için uğraşacaklar. Ayrıca adam devam etti “Şu yuvarlak noktayı bulmam gerekiyor, oradan evime gidebilirim.” dedi.

Tom ve Jerry Resim Sayfa Boyama

Tom ve Jerry Dost Boyama Sayfası

Adam, Tom ve Jerry’ye “Siz de yolda hiç kavga etmeyin. Tamam mı!” dedi ve Tom ve Jerry el sıkışarak bunu onayladıklarını söylediler.

Tom ve Jerry birbirlerin dostça ve arkadaşça tavırlar sergilediler.

 

Tom ve Jerry eve geldiler. Fakat Tom eve gelince yine aklına muzurluk geldi. Jerry tam içeri girecekken kapıyı sertçe örttü. Kapı da Jerry’nin burnuna çarptı.

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
· · · ·

Related Articles & Comments

Güncel İş Fikirleri