Çocuklar İçin Şirin Bebek Hayvanlar Boyama Sayfaları

14895

Anaokulu son sınıf olsun veya eğitim kurumları olsun bu çocuklara için şirin bebek hayvanlar boyama sayfaları ile el becerisi ve renk kabiliyeti arttırılmaktadır. Ayrıca boş zamanlarınızda biraz dinlenmek ve durulmak istediğinizde bu boyamaları yapmak size güzel bir anı olarak kalmaktadır. Kolay ve zarif boyama sayfaları ile çok neşeli vakit geçirebilirsiniz.

 

Şirin mi şirin bir bebek fil top ile oynamayı çok seviyor. O top çevirerek bir usta olmuş durumda… Top çevirmeyi o kadar çok seviyor ki “Ben her türlü topu çeviririm” diyor. Ayrıca kendisi deniz topu, basketbol topu, futbol topu hatta tenis topu bile çevirmeye çalışıyor. Arada bir topları düşürse de yapmaya devam ettikçe ustalaştığını görüyor. Bu da ona çok daha fazla keyif veriyor.

Şirin Zürafa Çocuklara Özel Sayfa Boyama

Şirin Zürafa Çocuklara Özel Boyama Sayfaları

Yağmurlu hava yağdığını gören ördek yağmur dindikten sonra dışarı çıktı. Yağmur şapkası ve botlarını da giyerek annesinden yapmasını rica ettiği kağıttan gemisini de alarak su birikintisi üzerinde gemisini iterek yüzdürmeye başladı. Çok neşeli olan ördek vak vak diyerek oyun oynamaya devam etti.

Geceleri dışarda durmayı daha çok seven şirin bayan baykuş en sevdiği ağaç evinin dalına kondu. Ayrıca alışveriş yapmak içinde güzel giyinen baykuş şapkasındaki çiçek süsü ile de çok güzel oldu. Kolyesini de almayı unutmayan küçük bayan baykuş buradan sonra alışverişe gideceğini söyledi.

 

Bayan güvercin güzel bir hava olduğunu görünce hiç durur mu! Hemen koşmuş dışarı bu güzel havada şarkılar söyleyerek dolaşmaya başlamış. Neşesine neşe katan bayan güvercin daha sonra evine gitmiş.

 

İşte çok güzel kolay ve şirin bir çocuklar için özel olarak derlenen zürafa boyama sayfalarından bir sayfa… Ormanda gezintiye çıkan zürafa dağ ve bayır demeden dolaşıyor ve çok eğleniyor.

Print Friendly, PDF & Email
· · ·

Related Articles & Comments

Güncel İş Fikirleri